Zákaznická zóna

Zákaznická zóna

Zákaznická zóna je externí komunikační brána společnosti innogy Gas Storage. Je to jednotné místo přihlašování pro přístup k aplikacím Aukční systém a Nominační portál. Pokud nejste ještě uživatelem těchto aplikací a chtěli byste se zúčastnit naší aukce skladovací kapacity nebo potřebujeme přístup do našeho Nominačního portálu, prosím zaregistrujte se zde.

Pokud již máte registraci, můžete se Přihlásit

  

Aukční systém

V souladu s platnou legislativou realizuje innogy Gas Storage prodej skladovací kapacity především prostřednictvím elektronických aukcí ve svém Aukčním systému.

Plynárenská společnost, obvykle obchodník s plynem, který se chce elektronické aukce zúčastnit, musí být nejdříve registrován v Zákaznické zóně. Při registraci prosím uveďte, že potřebujete přístup do Aukčního systému. Registrace se provádí pomocí elektronického registračního formuláře zde.

 

Nominační portal

Zákazníci společnosti innogy Gas Storage mohou nominace na skladovací kapacitu zasílat prostřednictvím systému OTE nebo mohou používat náš Nominační portal. V některých případech, jako je podávání žádostí o přerušitelnou kapacitu, je možné používat pouze Nominační portal. Pro přístup do portálu je nutné mít registraci do Zákaznické zóny. Registraci provedete zde. Při registraci prosím uveďte, že potřebujete přístup do Nominačního portálu.


nahoru